sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy fachową firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom współczesnych, wymagających kontrahentów. Prowadzony przez nas punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród kupujących. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i bez ustanku się rozwijamy proponując bardzo dobre rozwiązania legendarne dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, naturalność oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Pionierska podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, wskutek tego panele odnajdujące się w naszej idealnej ogromnej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie skład fachowych ekspedientów!

Nasza firma działa w oparciu o jasną oraz obowiązkową politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom kompetentną radą i pomocą w doborze należytego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są też tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Obecnie nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy niejednokrotnie potrzebują tylko paru godzin. To o wiele usprawnia proces remontu i daje szansę na gigantyczne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania czy też niepewności zachęcamy też do kontaktu a z rozkoszą na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *