Śliczne ślubne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku czy też z nim mocno powiązane, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii swojego ślubu zgodnie z tradycją i uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to przecudowna tradycja, jaka powstała już dawno temu. Taki ślub z pewnością na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak i ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to imponujące rozwiązanie, które w głównej mierze wybitnie elegancko się prezentuje. Można również zrealizować cudne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zaaranżować taką uroczystość? Przede wszystkim, przydatna będzie wypożyczalnia szabli. Najporządniej zdecydować się po prostu na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu lub dwustu lat. W większych miastach funkcjonują tego typu wypożyczanie, a niektóre z nich umożliwiają także wypożyczenie szablonowych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to bezsprzecznie rozwiązanie tylko dla osób, jakie mają do czynienia z wojskiem – wypożyczalnia szabli to w rzeczywistości atrakcyjna opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, które nie należą do wojska, albowiem będzie to po prostu śmieszne. Pan młody w takiej sytuacji także powinien ubrany być w mundur, żeby dopełnić całości swoim wyglądem.

 

Taki szpaler ślubny to nie jedyne rozwiązanie, które może spowodować, że ślub w kościele będzie niezapomniany. Wiele par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług wojskowej orkiestry lub też śpiewaka, jaki umili czas mszy swoim ładnym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, ale zazwyczaj oraz tak wypada mu za to zapłacić.

Można też zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii wesela, już pod kościołem. Takie rozstrzygnięcie jest coraz to bardziej atrakcyjne pośród młodych par.

 

Atrakcyjne pomysły na urozmaicenie imprezy weselnej z pewnością proponują agencje, które zajmują się organizacją takich uroczystości. Warto udać się do nich, bowiem można liczyć na kompletne zorganizowanie ślubu, jak też wesela. Decyduje się na to coraz więcej par, jakie nie mają czasu oraz chęci na samodzielną organizację ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *